Dovoz bouraných automobilů

Levné GPS navigace do auta

GPS navigace do auta se v dnešní době staly již prakticky běžnou záležitostí. Novější modely automobilů jsou GPS vybaveny již sériově. Na starší modely si musíte dokoupit externí navigaci. Navigace je napájena z autozapalovače. Navigace jsou přenosné a lze je používat ve více automobilech. Jedny z nejlepších přístrojů vyrábí společnost Garmin.

Navigace jsou tenké, čímž se zlepšuje jejich přenosnost. Přístroje v sobě mají předinstalovaných mapu Evropy, která zahrnuje 42 států. Přístroj lze využít i pro pěší navigaci, díky jeho přesnosti. Přístroj umí sám vypočítat také ekonomickou a ekologickou cestu. Ovládání navigací je zcela jednoduché a intuitivní.

Všechny funkce přístroje se ovládají dotykově. Navigace Vás skvěle provede po velkých městech i na rozlehlých cestách mimo civilizaci. Pokud budete potřebovat jet na služební cestu nebo na dovolenou, přístroj si stáhne mapu daného města a zcela přesně se v něm bude orientovat. Díky přístroji Vám bude umožněna i navigace podle městské hromadné dopravy. Baterie v navigacích jsou Li – ion.

Baterie bez nabíjení vydrží pohánět přístroj kolem čtyř hodin. Přístroj velmi dobře zvládá i slovní navigaci. Při jízdě hlásí navigace názvy ulic, nalezne omezení na trase a vždy Vás úspěšně dovede k cíli.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vybavení do auta a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.