Dovoz bouraných automobilů

Sluneční clona do auta

Sluneční clony v autě jsou velmi populární. Není divu. Brání vstupu velkého množství paprsků. Sluneční clony jsou velmi vhodné hlavně na zadní sedadla autě, kde často sedávají děti. Až děti vyrostou budete tam sedět Vy, takže clonu také oceníte. Clony se vyrábí ve více rozměrech na boční zadní okénko i na velké zadní okno.

Pokud jsou na zadním okně omezují však výhled řidiče. Clony jsou na skle uchyceny pomocí přísavek. Přísavky drží clonu pevně v jedné poloze a po skle nesjíždějí. Clony na zadní boční okýnka jsou upevněna pouze jednou přísavkou. Velké clony na zadním okně jsou upevněny pomocí čtyř přísavek. Clony na sobě nohou mít různé obrázky.

Pokud ji kupujeme kvůli dětem je vhodné jim koupit s jejich oblíbenou kreslenou postavou. Během jízdy se totiž budou dívat na obrázek a nebudou Vás rušit neustálými otázkami během jízdy. Clony mohou být také rolovací. Prvně za ně zatáhnete a clona zůstane vysunutá. Pokud slunce nesvítí, zatáhnete znovu a clona zajede do své původní polohy.

Základní typ clony je cenově dostupnější, stojí asi osmdesát korun. Clona rolovací je dražší, seženete ji asi za dvě stě korun. Clony si můžete koupit na mnoha čerpacích stanicích a také ve specializovaných obchodech s autodíly a doplňky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tónovaná skla a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.