Dovoz bouraných automobilů

Přívěsný vozík za osobní auto

Přívěsné vozíky za osobní automobily jsou výbornými pomocníky. Většina lidí je nevyužívá každý den, pokud je nepotřebuje k vykonávání svého povolání. Vozíky však oceníte hlavně v náhlých situacích. Přívěsné vozíky mohou být s rovnou plošinou a nebo sklápěcí.

Sklápěcí jsou pochopitelně dražší. Jejich sklápěcí mechanismus je ovládán ruční pumpou. Některé lepší vozíky ji mají i elektrickou. Vyklápěcí vozíky mají obvykle větší nosnou plochu. Jsou vyrobeny z hliníku, který je dostatečně pevný a zároveň lehký. Bočnice na některých vozících je možné vyměnit i za ocelové, které vydrží větší nápor nákladu.

Ocelové plocha vozíku je vyrobena bez svárů a nikde by se neměla nacházet ani překližka. Díky této konstrukci je zajištěna co největší pevnost. V podlaze najdete i žárově zinkované oka pro uchycení lan. Moderní vozíky jsou schopny jez bezpečně i stokilometrovou rychlostí. Podmínkou je samozřejmě kvalitní rovná silnice bez hrbů. Jinak bude vozík nadskakovat a hrozí vypadnutí či vysypání nákladu. Přívěsné vozíky mohou sloužit jako spodní strana převozných stánků na rychlé občerstvení či jiný prodej. Vyrábí se i speciálně vytvarované vozíky na převoz motorek.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Půjčovny aut a vybevení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.