Dovoz bouraných automobilů

GE Money auto

Díky GE money auto si můžete pořídit Váš nový vůz na splátky. Všechno bude vyřízeno snadno a rychle. Nechat si financovat automobil s pomocí GE si můžete nechat celkem asi u dvou tisíc autobazarů, které jsou rozmístěny po České republice. Pokud si vyberete vozidlo v takovém bazaru, nemusíte chodit do banky, ale můžete si úvěr nechat vyřídit již na místě.

Aby bylo možné úvěr v pořádku vyřídit budou Vám stačit pouze dva průkazy totožnosti, které jsou vybavené fotkou. Pokud jste podnikatel budete muset předložit živnostenský list a občanský průkaz. Během vyřizování nebudete potřebovat žádného ručitele. Tato úvěrová smlouva se dá uzavřít i na počkání.

Pokud všechny údaje a informace uvedené ve smlouvě budou vyhovovat podmínkám uzavření smlouvy, bude během několika minut potvrzena. Během půl hodiny si tedy můžete Váš nový vůz odvézt. Úvěr je možné aplikovat na jakýkoliv vůz, od kterékoliv značky. Úvěr může být uzavřen na nové i ojeté vozy. Podle Vašich finančních možností budou nastaveny i měsíční splátky.

Splácet automobil můžete v rozmezí 6 a 84 měsíců. Částka, kterou budete potřebovat při financování vozu začíná na částce 25 tisíc korun. Tento úvěr není zatížen daní z přidané hodnoty.

Komentáře jsou uzavřeny.