Dovoz bouraných automobilů

Dovoz bouraných aut

Při dovozu bouraných vozů, můžete všechny starosti přenést na specializované firmy. Specializované firmy mají své kontakty v zahraničí a Vámi požadovaný vůz rychle vyhledají. Pokud budete chtít mlžete specifikovat i bližší informace. Tyto se týkají barvy vozu, objemu motoru, výkonu a podobně. Na internetu můžete najít také autobazary, které dovezly bouraná vozidla ze zahraničí již dříve. Tyto vozy jsou již přepsané na české značky. Stačí si pouze vybrat vůz, zaplatit a vozidlo je po vyřízení nezbytných papírů Vaše. Vozy nejsou bourané mnoho. Nejčastěji se jedná o kosmetické úpravy a opravy.

Najdete tedy například vozy značky BMW za padesát tisíc korun. Dalších padesát tisíc dáte do nového oplechování a lakování, následně získáte dobrý vůz za sto tisíc korun, zatímco u nás by Vás stál třeba sto padesát až dvě tisíc korun. Pokud potřebujete vůz pouze na náhradní díly, zakoupíte je za mnohem nižší cenu. Tato auta jsou již prakticky nepojízdná. Jsou vhodná pouze na rozebrání nepoškozených částí vozu, které lze použít na výměnu. Vozy z Německa jsou často ve velmi dobrém stavu co se týče interiéru.

Všechny částí tedy můžete plně využít. Pozor však pokud si auto budete kupovat na vlastní pěst. Mohli byste se nepříjemně spálit. Mnoho prodejců bouraných automobilů, Vám totiž neřekne další závady, které automobil utrpěl při nehodě. Všechny zjistíte až doma po nějakém čase.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz bouraných vozů a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.