Dovoz bouraných automobilů

DVD přehrávač do auta

DVD přeauthrávače do auta jsou velmi užitečnou věcí. Oceníte je hlavně v případech, kdy cestujete s dětmi na dalekou dovolenou. Děti si v klidu vzadu pustí film a Vy nejste ničím rušeni. DVD přehrávače mají možnost nabíjení z autozapalovače, v případech, že se jim vybije akumulátor či baterie. Jaký DVD přehrávač si máte vybrat Vám může pomoci internetová poradna nebo diskuze.

Na začátku byste si měli položit otázku jako chcete uhlopříčku displeje. S tím souvisí i další vlastnosti displeje jako je jeho rozlišení a kontrast společně s jasem. Levnější přístroje nedisponují příliš dobrými parametry, což je třeba brát v potaz. Mohlo by se Vám tedy stát, že za hodně slunečného dne v automobilu nic na obrazovce neuvidíte.

Mnohé přehrávače jsou vybaveny i speciálním závěsným hákem na sedačku před sebou. Nemusíte tak přehrávač držet v rukou nebo mít položený vedle sebe. Přehrávač si nastavíte v držáku do pevné polohy, která Vám vyhovuje. Průměrná cena se pohybuje kolem dvou tisíc korun. Lepší DVD přehrávače mají otočný displej, což je výhoda pokud se chce dívat více lidí v jeden okamžik.

Displej jednoduše nastavíte do optimální polohy, aby byl pozorovací úhel přijatelný.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Děti v autě a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.