Dovoz bouraných automobilů

Povinné ručení se sjednáním na internetu

Pokud hledáte nejjednodušší způsob jak si vyřídit povinné ručení, naleznete jej doma. Povinné ručení si můžete vyřídit i z domu. Na sjednání tohoto pojištění nebudete muset absolvovat žádné schůzky. Všechno vyřídíte z domu a rychle. Abyste mohli povinné ručení sjednat po internetu, budete potřebovat všechny informace týkající se automobilu.

Budete muset vkládat data, která jsou uvedena v technickém průkazu. Vozidlo musí být ve formuláři dobře specifikováno, aby mohla být vypočtena výše pojistného. Konkrétní data při zadávání se týkají zdvihového objemu vozidla, kategorie do níž je vůz řazen, rok výroby vozidla, výkon motoru a účel, za kterým je automobil provozován. Další informace se týkají osoby, která bude pojistníkem automobilu. Budete muset vyplnit datum narození této osoby a trvalé bydliště. Během online zřizování povinného pojištění je nutné uvádět i jak velký je bonus či malus, který plyne z předchozího pojištění. Ve formuláři si následně vyberete způsob platby.

Obvykle jsou to možnosti platby převodu na účet nebo přes SIPO. Největší výhodou této služby pro klienty je rychlost vyřízení celé transakce. Klienti šetří svůj čas a mohou se věnovat i jiným činnostem, než dlouhému vysedávání na úřadech.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Automobilové služby a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.