Dovoz bouraných automobilů

Čištění interiéru aut

Pokud patříte mezi řadu náročných uživatelů a jste ochotni nechat si zaplatit čištění automobilu, dostanete v dnešní době velmi kvalitní služby. Můžete si vybrat z několika balíčků služeb. Zvolit si můžete vyčištění exteriéru a nebo interiéru vozu. Během čistění dostanete vyčištění všech textilních ploch ve voze. Budou vyčištěny podlahové krytiny a čalounění. Vše se provádí pomocí výkonných extrakčních strojů. Při čištění se používají kvalitní čistící prostředky, které vnitřní části vozu nepoškozují. Personál, který vozy čistí je zkušený a ví, které prostředky jsou vhodné na čištění daných ploch. Základem všech služeb je pečlivost.

Odsátí vody je naprosto maximální a nezůstávají po něm žádné stopy. Vaše zakázka je většinou realizována v co nejkratším čase. Pokud si necháte čistit automobil ve větším městě, bude Vám zdarma přivezen až domů. Nejprve se provádí suché vysávání nečistot z podlahy a sedaček. Dále dojde na čištění mokré, což je tepování. Tímto postupem se čistí sedačky, výplně dveří, strop, koberce a zavazadlový prostor automobilu. Následně dochází na leštění palubní desky.

Pokud je z kůže či jiných materiálů, vždy jsou použity speciální přípravky, které nepoškozují daný materiál. Ceny mytí se liší podle konkrétních požadavků na údržbu vozu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Automobilové služby a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.